naszywki blog

Nowe wpisy

Site search

Kategorie

Archiwa

Nasze misje:

Naszywki WOŚP 27 finał

Naszywki na 27 finał już na licytacjach! Warto już teraz zajrzeć na aukcje,  jeszcze ciągle wiele z nich znajdziecie w cenie nawet poniżej 10zł. Najdroższe w momencie pisania tego artykułu są w cenie ponad 300zł.

>>> Wejdź na aukcje tutaj <<<

Na aukcjach jak zwykle znajdziecie naszywki z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz identycznych naszywek z doszytym z boku rokiem 2019. Ponadto tradycyjnie pojawiły się emblematy nawiązujące grafiką do szaty graficznej tegorocznego finału. Są one w kształcie prostokąta z lekko zaokrąglonymi rogami o wymiarach: Wysokość 8 cm, Szerokość 10 cm. Dookoła obszyte czarną nicią. Obszycie typu merrow/mereżka/overlock. Na naszywce znajduje się małe czerwone serduszko z imitacją napisu. Ponadto tekst: “27 finał 2019”. W tle kolorowe bączki i motyle.

Serdecznie zapraszam do licytacji. Myślę, że w niedzielę 13 stycznia będzie można powiedzieć, że: “dzięki sprzedaży naszych naszywek udało się zebrać 200 000 zł”. Trzymajcie kciuki.

Podsumowanie WOŚP 2018

26 finał WOŚP odbył się na początku 2018 roku. Na internetowych aukcjach udało nam się sprzedać naszywki za kwotę 37252,00 zł. To nasz drugi najlepszy wynik. Tylko w zeszłym roku zebraliśmy więcej. Co ciekawe…. razem to już prawie 180 000 zł!!!  Naszywki “latawce” poleciały aż do 12 krajów z całej Europy. Wszędzie tam gra i jest widoczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że możemy do tej akcji dodać swoją małą haftowaną cegiełkę. Dzięki i bądźcie z nami również za rok!

Podziękowania dla współorganizatorów, którzy przygotowali razem z nami te piękne Orkiestrowe emblematy: firmy Naszywki.pl  oraz Fundacji Mundi Plumarii

Siema!

Naszywki na 26 finał WOŚP gotowe.

Czy wiecie, że podczas poprzedniego finału WOŚP zebraliśmy dokładnie 50 577 zł ze sprzedaży naszywek? Zapraszamy Was do udziału w tegorocznych aukcjach. Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć jak wyglądają naszywki na 26 finał, który odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. W tym roku wspiera nas Fundacja Mundi Plumarii.

Naszywki na 25 finał WOŚP gotowe

Każdego roku przygotowujemy kilkaset naszywek WOŚP. Na 25 finał mamy dla Was jak zwykle tradycyjne naszywki z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz 50sztuk naszywek kolekcjonerskich i 50 sztuk naszywek z rokiem 2017.  W tym roku zamierzamy “dobić” do łącznej kwoty 100 000zł !

Zapraszamy do licytacji na allegro od 1 stycznia 2017 od godziny 10.00. Aukcje zakończą się 15 stycznia.

Przypominamy, że Allegro przekazuje wpłaty automatycznie do Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Nowy adres strony internetowej sklepu

Dziś w nocy (22/23 grudnia 2016) sklep internetowy zostanie przeniesiony na nowy: szybszy i bezpieczniejszy serwer. Zmianie ulegnie także adres, jest krótki i łatwy do zapamiętania : naszywki24.pl . W nowym roku nowe produkty, nowe opcje wysyłki i więcej rabatów .  Stale rosnąca oferta pozwala zadowolić coraz więcej odbiorców. Zapraszamy

24 finał WOŚP = 26178,81zł

Jestem w wielkim szoku. 26178,81 zł ze sprzedaży małych haftowanych serduszek. Polska jest super!

Naszywki WOŚP na 23 finał już gotowe!

wosp kolekcjonerska 23 final-2015

Naszywka kolekcjonerska WOŚP

Naszywki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na 23 finał, który odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015, są już gotowe. Mamy nadzieję, że i w tym roku będą cieszyły się ogromną popularnością.

Podczas najbliższego finału naszywki będą wystawione na sprzedaż na internetowych aukcjach WOŚP, które jak co roku obsługiwać będzie Allegro.

Będą małe zmiany z naszej strony. Otóż naszywki kolekcjonerskie oraz wersje limitowane będą dostępne na aukcjach tylko 11 stycznia – nie tak jak wcześniej, że sprzedaż była rozłożona na wiele tygodni. Wystawienie kilkuset aukcji, a potem ich obsługa kosztuje nas bardzo dużo czasu dlatego chcielibyśmy temat mieć całkowicie zamknięty w styczniu.
Naszywki “dla każdego” – czyli tradycyjne naszywki z logo WOŚP będzie można kupować dłużej. Te naszywki będą też dostępne przez cały rok za pośrednictwem portalu Siepomaga.

Do kupienia będzie 50 naszywek “kolekcjonerskich”, 60 naszywek “limitowanych” z haftowanym na brzegu rokiem 2015. Jak zwykle będzie dostępna ogromna ilość naszywek “dla każdego”, których zamierzamy wystawić w tym roku ponad 200.

Na aukcjach pojawi się też kilka naszywek WOODSTOCK, które zostały nam po ostatniej akcji.

wosp kolekcjonerskaZapraszamy do licytacji i liczymy na Waszą wyrozumiałość – nie będziemy w stanie wysłać wszystkich zamówień już w poniedziałek 13 stycznia natomiast jak zwykle nie powinno nam to zająć więcej niż 3 dni.

wosp limitowana 2015

Uzasadnienie z sądu w sprawie naszywki z czarnym orłem

Długo zastanawialiśmy się czy można publicznie przedstawić uzasadnienie wyroku. Nie otrzymaliśmy jednoznaczniej odpowiedzi ani z sądu ani od radcy prawnego.

Ponieważ wiele osób pyta o szczegóły to postanowiliśmy w dobrej wierze umieścić na naszej stronie dokument w formacie pdf, z którego usunęliśmy jedynie dane świadków.

Naszywki Pokojowego Patrolu

pokojowy patrol-1Już kolejny raz wykonaliśmy naszywki, które zostaną wykorzystane przez Pokojowy Patrol – grupę wolontariuszy związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pokojowy Patrol to służby informacyjno-porządkowe udzielające różnego rodzaju pomocy podczas festiwalu Przystanek Woodstock .

Tak jak w poprzednich latach, tak również w tym roku wszyscy Patrolowcy będą oznaczeni naszywkami z naszej firmy.

Naszywki są prostokątne, obszyte białym owerlokiem (merrow). Na czerwonym tle umieszczone jest białe logo Pokojowego Patrolu.

Nieodpłatne wykonanie naszywek i ich dostawa jest kolejnym krokiem naszej firmy w kierunku wspierania WOŚP.

Naszywki Motoserce 2014

motoserce-naszywka-5431Wspólnie z Naszywki.pl i specjalnie na Wrocławskie Motoserce przygotowaliśmy ponad 300 naszywek, które w poniedziałek zostaną wysłane do stolicy Dolnego Śląska. Mamy nadzieję, że w ten sposób przyczynimy się do upiększenia największej charytatywnej akcji organizowanej przez motocyklistów w Polsce. Naszywki zostaną przekazane na cel całkowicie za darmo.

Haftowany emblemat przedstawia logo Motoserce (silnik typu V gdzie zamiast jednego cylindra widnieje połowa serca). U góry czerwony napis  MOTOSERCE 2014. Na dole adres organizatora Motozloty.com

Impreza 26 kwietnia odbędzie się w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce.

LwG