naszywki blog

Nowe wpisy

Site search

Kategorie

Archiwa

Nasze misje:

Jak przykleić naszywkę? Jak przyszyć naszywkę?

Otrzymujemy pytania od osób które są w posiadaniu naszywek i chcą je w jakiś sposób dołączyć np do odzieży. Sposobów jest kilka, są lepsze i gorsze, łatwiejsze i trudniejsze.

  1. Najpopularniejsza, najstarsza :-) i najpewniejsza metoda to przyszycie naszywki igłą i nitką. Naszywki zwykle posiadają obszycie w jednym kolorze. Najlepiej będzie dobrać kolor nici taki sam jak kolor obszycia naszywki. Musimy uważać do czego przyszywamy emblemat. Jeżeli będą to np spodnie narciarskie z membraną to niewątpliwie dziurawienie jej igłą źle wpłynie na właściwości tkaniny.
  2. Przyklejenie naszywki klejem to również dobra metoda. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się specjalny klej do naszywek. Nasz klej jest przezroczysty i odporny na pranie. Jedna tubka wystarczy na doklejenie dużej ilości naszywek.
  3. Przyklejenie naszywki na gorąco. Ta metoda będzie dobra w przypadku zamawianych naszywek. Większość producentów ma możliwość umieszczenia na spodzie naszywki specjalnej powłoki z klejem, który rozpuszcza się pod wpływem temperatury. Po otrzymaniu naszywki wystarczy oderwać z tyłu warstwę ochronną, położyć naszywkę na materiale i od góry przycisnąć rozgrzanym żelazkiem. Należy uważać, aby gorącym żelazkiem nie zniszczyć tkaniny, lub nie stopić nici naszywek (jeżeli zastosowano nici poliestrowe).

W przypadku pytań – piszcie do nas. Rozwiejemy wątpliwości.

Napisz komentarz