czarny-orzel-tv-gazeta

Przez ostatnie dwa miesiące naszywka z czarnym orłem żyła własnym życiem. W tej sprawie rozpisywały się blogi i gazety. Naszywka była też wsparciem dla podobnej sprawy z niebieskim orłem na jednym z Poznańskich komisariatów. Profesjonalne podejście do tematu przedstawiła Gazeta Prawna – Prawniczy Piątek 13 – 15 grudnia 

Warto zapoznać się z wyczerpującą opinią, którą na swoim blogu zaprezentował specjalista w kwestiach związanych z Godłem RP –  Pan Andrzej-Ludwik Włoszczyński . Czy dzięki tej naszywce doczekamy się ruchów w kierunku dokładnej i pełnej kodyfikacji godła państwowego?

Już 19 lutego o godz 14.00 w sali 210 w Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce odbędzie się kolejna rozprawa. Według opinii specjalistów powinno to być  ostatnie spotkanie przed wydaniem wyroku. Tym razem będą nasi świadkowie, którzy odpowiedzą na pytanie o to jaka  w lutym br była nazwa produktu. Jeżeli zajdzie potrzeba to zaprezentujemy logi serwera i dane z niezależnych statystyk strony www.
Trzymajcie kciuki

Tymczasem realne koszty naszej obrony w tak absurdalnej sprawie to już 4 000 zł. A jakie koszty poniosła prokuratura, policja w dwóch województwach, sądy?  Ile publicznych i prywatnych pieniędzy zostało zmarnowanych? Po zakończeniu postępowania, przy współpracy ze specjalistami, postaram się takowe koszty oszacować.