naszywki blog

Nowe wpisy

Site search

Kategorie

Archiwa

Nasze misje:

Naszywki WOŚP na 23 finał już gotowe!

wosp kolekcjonerska 23 final-2015

Naszywka kolekcjonerska WOŚP

Naszywki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na 23 finał, który odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015, są już gotowe. Mamy nadzieję, że i w tym roku będą cieszyły się ogromną popularnością.

Podczas najbliższego finału naszywki będą wystawione na sprzedaż na internetowych aukcjach WOŚP, które jak co roku obsługiwać będzie Allegro.

Będą małe zmiany z naszej strony. Otóż naszywki kolekcjonerskie oraz wersje limitowane będą dostępne na aukcjach tylko 11 stycznia – nie tak jak wcześniej, że sprzedaż była rozłożona na wiele tygodni. Wystawienie kilkuset aukcji, a potem ich obsługa kosztuje nas bardzo dużo czasu dlatego chcielibyśmy temat mieć całkowicie zamknięty w styczniu.
Naszywki “dla każdego” – czyli tradycyjne naszywki z logo WOŚP będzie można kupować dłużej. Te naszywki będą też dostępne przez cały rok za pośrednictwem portalu Siepomaga.

Do kupienia będzie 50 naszywek “kolekcjonerskich”, 60 naszywek “limitowanych” z haftowanym na brzegu rokiem 2015. Jak zwykle będzie dostępna ogromna ilość naszywek “dla każdego”, których zamierzamy wystawić w tym roku ponad 200.

Na aukcjach pojawi się też kilka naszywek WOODSTOCK, które zostały nam po ostatniej akcji.

wosp kolekcjonerskaZapraszamy do licytacji i liczymy na Waszą wyrozumiałość – nie będziemy w stanie wysłać wszystkich zamówień już w poniedziałek 13 stycznia natomiast jak zwykle nie powinno nam to zająć więcej niż 3 dni.

wosp limitowana 2015

Napisz komentarz