naszywki i haft komputerowy  Projekt komputerowy...
według Twojego pomysłu
            ...gratis!

     sztuka
     minimum

Haft komputerowy
Naszywki Wszywki
Koszulki Bluzy


przez INTERNET!


Współpraca - Zarabiaj z namiCo oferujemy?
Prowizję od sprzedaży naszywek i innych naszych produktów w naszym sklepie.

Czy dla mnie?
Oferta skierowana jest właściwie do każdego kto ma pomysł na ciekawą naszywkę. Wystarczy, że prześlesz do nas wzór, który przerobimy na haft i umieścimy w naszym sklepie. Od każdej sprzedanej naszywki wypłacimy Tobie ustaloną wcześniej prowizję. Twoim zadaniem jest również odpowiednie wypromowanie takiego produktu, aby znalazł on jak najwięcej klientów.

Przykład 1
Jesteś właścicielem pewnej strony internetowej, chciałbyś rozbudować ją o możliwość kupna naszywek lub innych produktów z naszej oferty. Wystarczy, że umieścisz na niej link do Twojego produktu w naszym sklepie, a my zajmiemy się resztą. Zyskasz koszt podwójnej opłaty za przesyłkę (od nas do Ciebie i od Ciebie do klienta), czas który poświęcisz na pakowanie i obsługę związaną z danym klientem oraz ustaloną wcześniej prowizję od sprzedaży.

Przykład 2
Jesteś członkiem pewnego klubu i chciałbyś, aby każdy posiadał symboliczną klubową naszywkę. Jeżeli nie chcesz zbierać od każdego pieniędzy, a następnie płacić podwójnie za przesyłkę (od nas do Ciebie i od Ciebie do klubowiczów) to możemy umieścić taki produkt w naszym sklepie. Teraz tylko wystarczy poinformować osoby z klubu o możliwości kupienia naszywki. Jeśli chcesz to od każdej sprzedanej naszywki możesz również otrzymać prowizję.

Co muszę zrobić?
Wymyślić naszywkę i odpowiednio ją wypromować.

Co w zamian dostanę?
Prowizję od sprzedaży danej naszywki w naszym sklepie. Zaoszczędzisz również na kosztach podwójnej przesyłki (od nas do Ciebie i od Ciebie do klienta), zyskasz czas, który poświęciłbyś na obsługę każdego klienta. Jednym słowem wszystkim zajmujemy się my. Dodatkową korzyścią będzie promocja Twojej działalności na naszej stronie sklep.naszywki.com.pl

Jestem zainteresowany!
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, przyślij do nas maila na adres [email protected], podaj możliwe jak najwięcej szczegółów dotyczących przyszłej współpracy. W ciagu 24 godzin otrzymasz odpowiedź.


Zapraszamy do współpracy
 
   


 Informacje:
  :: 
wycena 24h
  :: dostawa
  :: kontakt
  :: galeria
  :: blog
 Współpraca:
  ::naszywki za darmo
  ::program partnerski
  ::zarabiaj z nami
Sklep z naszywkami
Duży wybór produktów. Motoryzacja, Muzyka, Flagi, dla Dorosłych! ...

Partnerzy:
odzież
odzież dziecięca

frotki
AnnaMoryto.pl
Stroje Historyczne

embroidery embroidered patches
NASZYWKI WOŚP serce wosp z dedykacja
Zebraliśmy ponad
332255,62zł


regulamin i polityka prywatno�ci : gwarancja : mapa strony : SeoLand 


naszywki koszulki bluzy miasta, haft komputerowy, hafciarnia, emblematy, haft krzyżykowy, proporczyki