sąd rejonowyŚwiadek Pan Roman stawił się dziś w sądzie i zaprezentował swoje zeznania. Ponadto wedle mojej opinii rozprawa nie wniosła nic do tematu (jedynym elementem rozprawy było przesłuchanie świadka).  Powołaliśmy swoich świadków, którzy na kolejnym spotkaniu w sądzie potwierdzą nazwę umieszczonego w sklepie produktu. Ponadto jako dowód dostarczyliśmy wydruki z serwisu archive.org .

Kolejny artykuł w Głosie Wielkopolskim- “Awantura o czarnego orła…” + WIDEO 

Kolejny krok wymiaru sprawiedliwości, który “da po kieszeni” naszej firmie, a także społeczeństwu, które tego typu rozprawy w podatkach opłaca.

Dziękujemy mediom i słuchaczom za przybycie oraz za heraldyczne sugestie.

Rozprawa odroczona do 19 lutego, godz 14.00.

A żeby nie było, że nic ciekawego nie można było dziś w sprawie naszywki z czarnym orłem przeczytać to zapraszam na blog Pawła Dobrowolskiego. Paweł opisał sprawę w dość specyficzny (humorystyczny i wymowny) sposób, zaznaczając faktyczne problemy Polski i niestety też nas Polaków. “Polska jest biedna bo…” . Jak myślicie – czy tak właśnie jest?

EDIT:

czarny orzeł na mundurze grom W końcu doszukałem się czarno na białym (a raczej czarno na oliwkowym) przedstawiciela specjalnej jednostki GROM mającego na swoim mundurze naszywkę z czarnym orłem. Nie jest to co prawda taka naszywka jak w ofercie naszego sklepu. Naszywka na mundurze przedstawia oliwkowo czarną flagę z czarnym orłem w górnej części.  Pełny materiał na youtube , czarny orzeł w 2:10 minucie.